پرینت سه بعدی سفارشی در هسته اصلی برند Ringbrothers است. این مغازه که توسط برادران جیم و مایک رینگ تأسیس شده است ، با ساخت اتومبیل های سفارشی برنده جایزه و تولید خط لوازم جانبی بیل با کیفیت بالا و منحصر به فرد ساخته شده و قطعات فایبرگلاس و فیبر کربن ، نام خود را برای خودش رقم زده است.
اما ایجاد محصولات منحصر به فرد می تواند یک چالش باشد. مشاغل باید طراحی های جدید و قطعات باکیفیتی ایجاد کنند که آنها را از رقابت جدا کند و در عین حال متعادل کننده هزینه های طراحی ، آزمایش و ساخت قطعات سفارشی نیز باشد.
جیم رینگ گفت: "شما در حال ایجاد چیزهای جدیدی هستید که قبلاً هیچ کس ندیده است و این سخت تر و سخت تر می شود." وی گفت: "ما واقعاً می خواهیم مردم از مارک Ringbrothers و تلاشی که در آن می شود و زمان ماشین اضافی بدانند ، قدردانی کنند. این واقعاً هدف ما در هر کاری است که انجام می دهیم. "
طی یک سال گذشته ، فروشگاه Ringbrothers تجهیزات داخلی خود را ، از پرینترهای سه بعدی گرفته تا کارخانه های CNC ، ساخته است تا به تقویت تولید و گردش کار خود در تولید ، مقابله با کپی رایت های رقیب ، کمک کند و همچنان به رهبری بازار ادامه دهد.
 
برای یادگیری ادامه دهید:
  • استراتژی های مقابله با ایده "به اندازه کافی خوب" و تقویت جریان کار برای توسعه محصول با پرینت سه بعدی
  • چگونه و چرا مغازه در جهت ادغام عمودی قدم بردارد
  • نمونه هایی از استفاده از قطعات پرینت سه بعدی شده برای سریعتر تولید محصولات و افزایش نوآوری
  • بزرگترین چالش این تیم هنوز برای سال 2019 است

پل زدن شکاف بین دیجیتال و فیزیکی برای تسریع در توسعه و نوآوری

به عنوان یک متخصص توسعه محصول ، مت موسمن با تجارتهایی که قصد ایجاد قطعات بسیار بی نظیر و باکیفیت و ضرورت پایین نگه داشتن هزینه ها و حرکت سریع را دارد ، آشنا است. یکی از اهداف وی کمک به مقابله با این سازش ها است.
وی گفت: "همه چیز در مورد تولید سریعتر محصولات به مشتریان است ، زیرا کمتر در صنعت رانندگی و تلاش برای محافظت از مالکیت معنوی شما است ، اما در مرحله اول به بازار عرضه می شوید و چگونه می توانید به آنجا برسید. بهترین دفاع برای هر صنعت دیگری مثل این است که خلاف واقع باشد. "
قطعات فیبر کربن
Ringbrothers یک خط لوازم جانبی بیل با کیفیت بالا و همچنین فایبرگلاس های سفارشی و قطعات فیبر کربن تولید می کند.
 
پرینت سه بعدی به جای روبرو شدن با سازش هایی که با تعهد سایر فرآیندهای تولید گران و پرزمانه انجام می شود ، یک اتاق بازی در اتاق قفل برای آزمایش و طراحی کامل بوده است.
"هیچ کس نمی خواهد چیزی خوب بگوید ، زیرا شما آن را در شکم احساس می کنید. من قبلاً هزاران هزار دلار در این ابزار یا در نیروی کار سرمایه گذاری کرده ام تا به این حد دست یابم ، و من واقعاً فقط می خواهم آن تغییر کوچک انجام شود و هیچ کس نمی داند. وقتی این پروژه بزرگ انجام شود ، این سازش ها می توانند از بین بروند. "
"شما قادر به پرینت سه بعدی هستید ، اگر نخواسته باشید که بخواهید یک درام 50 گالن پر از پرینت را پر کنید نگران نیستید ، زیرا فقط می خواهید روی آنچه پیش بینی کرده بودید شماره گیری کنید ، آنچه را که همه تصور می کردند."
 
پرینت سه بعدی SLA
Ringbrothers از  پرینت سه بعدی SLA  استفاده می کند تا فرصت هایی را برای طراحان و مهندسان فراهم می کند تا سریع و مقرون به صرفه تر شوند.
 
موسمن از Stereolithography برای پرینت چرخه های تکرار بین طراحی دیجیتال و قسمت ماشینکاری شده استفاده می کند و فاصله بین ایده و محصول نهایی نهایی را کوتاه می کند.
این فناوری به تغییر ذهنیت توسعه محصول تیم کمک کرده است. این تیم از قطعات پرینت سه بعدی برای آزمایش تناسب ، احساس و عملکرد بسیاری از قسمت های سفارشی خود استفاده می کند و در نهایت سریعتر آنها را به بازار عرضه می کند.
وی گفت: "هنگامی که CAD روی صفحه نمایش است ، مقیاس و دیدگاه واقعاً با شما بازی می کند. این بخشی از هر محصول توسعه است. اگر فکر می کنید بار اول این کار را کرده اید ، با ناراحتی اشتباه می کنید ، زیرا هرگز اینگونه اتفاق نمی افتد. من اهمیتی نمی دهم که یک محصول مختصر یا یادداشت هایی را که شما ایجاد می کنید ، همه طرحهایی که انجام داده اید خوب باشد ، باز هم به آن چشم انداز و ذهنیت مقیاس میرسد."
"با پرینت سه بعدی ، شما سعی نمی کنید همه چیز را درست از خفاش تصفیه کنید ، شما فقط سعی می کنید آنرا سریع به پرینتر برسانید ، بنابراین می توانید تغییر بعدی یا آنچه را که باید برای اولین بار حرکت کنید را ببینید. . و بعد ، شما فقط شروع به شماره گیری آن می کنید. "
"پرینت سه بعدی روشی را که ما می توانیم وسایل نقلیه یا پروژه های خود را سریعتر انجام دهیم تغییر داد و سطح خلاقیت را افزایش داد ، مردم را در مناطق دیگر آزاد کرد تا سطح جزئیات مورد نظر خود را روی قطعاتی که ما باید ماشین سازی کنیم یا ما باید از ورق فلز تشکیل دهیم. آنها وقت خود را می گیرند ، بنابراین به هیچ وجه عجله یا مجبور به سازش نمی شوند. و با پرینترهای سه بعدی ، شما قادر به ادامه حرکت هستید. "

 

 

 

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت تهران طراحی سایت

تمامی حقوق محفوظ است

طراحی و توسعه : نونگار پردازش