ZBrush و پرینت سه بعدی

چهارشنبه, 12 شهریور 1399 ساعت 12:19

ZBrush و پرینت سه بعدی

خلق یک مجسمه شگفت آور مانند زندگی دانیل کریگ بازیگر ، هیچ کار ساده ای نیست و به هنر و ابزارهای پیشرفته ای نیاز دارد.
در حال ظهور فن آوری های سه بعدی ، مانند مجسمه سازی دیجیتال و stereolithography رومیزی (SLA) چاپ سه بعدی ، هنرمندان را با توانایی ایجاد مجسمه های بسیار مفصلی که ساختن آن با هر وسیله دیگر غیرممکن است ارائه می دهد.
هنرمندان کارگاه زندگی مدرن مجسمه های پرتره واقع بینانه از بازیگران و افراد مشهور را در نقش های نمادین ایجاد می کنند. آثار هنری آنها دارای جزئیات ریز و درشتی است که باید با دقت ارائه شوند.
در همین حال ، کوچک بودن شغل آنها مستلزم آن است که هر ابزاری در گردش کار خود مقرون به صرفه و کارآمد باشد. ما از هنرمند توریا کازارو خواسته ایم تا ما را در مورد چگونگی تولید پرتره های زندگی مدرن پیاده کند ، و اینکه چرا ZBrush و پیکسولوگ گزینه ای روشن برای زنده ماندن هنرشان بود.زندگی مدرن ، با استفاده از پرینت سه بعدی مجسمه های دیجیتالی را به واقعت تبدیل کنید.

پرینت سه بعدی

چگونه یک پرتره ایجاد می کنید؟

برای ایجاد یک پرتره ، ما چندین مرحله بسیار دقیق را پشت سر می گذاریم:

⦁ مراجع صورت را از شخصی که مایل به نمایش است جمع کنید و یک برگه مطالعه صورت ایجاد کنید.
⦁ فرآیند مدل سازی دیجیتال را در ZBrush شروع کنید.
⦁ این پروژه را برای پرینت آماده کنید و آن را به صورت سه بعدی چاپ کنید.
⦁ یک قالب سیلیکونی از قطعه پرینت شده تهیه کنید تا نسخه ای از رزین با رنگ و طعم واقعی از آن تهیه شود.
⦁ صورت را رنگ کنید تا زندگی و حتی واقع گرایانه تر به نتیجه نهایی برسید.

با افزونه جدید ZBrush ، هنرمندان دیجیتال می توانند به طور مستقیم به نرم افزار PreForm Formlabs بپردازند تا بتوانند به راحتی یک مدل برای چاپ روی فرم 2 تنظیم کنند.

Zbrush

نقش برجسته های بسیار دقیق در ZBrush با دقت توسط فرم 2 ارائه می شود.


چگونه وارد مدل سازی دیجیتال سه بعدی شدید؟


این طور نیست که ناگهان مدل سازی سه بعدی را کشف کردیم. ما از نسلی هستیم که در همه جا کمی با سه بعدی بزرگ شدیم ، مانند بازی های ویدیویی ، فیلم ، شبیه ساز و غیره. برای ما استفاده از فناوری سه بعدی انتخابی آشکار بوده است.
تجربه شما با استفاده از ZBrush چطور بوده است؟
ZBrush ابزاری مناسب برای مدل سازی دیجیتال سه بعدی است. این واقع بینانه ترین نرم افزار مجسمه سازی دیجیتال رایگان در بازار است. در ZBrush ، دقیق ترین مدل هایی را که تاکنون توانسته ایم بسازیم ایجاد می کنیم. شما می توانید جزئیات را بدون محدودیت کار کنید ، و این باعث می شود تا به آنچه ما واقع بینانه می گوییم برسیم.

هنرمندان مدرن زندگی در ZBrush ، پرتره هایی را ترسیم می کنند ، به صورت سه بعدی طرح ها را چاپ می کنند ، قالب هایی را از سیلیکون درست می کنند و بخش های مختلفی را که بعداً با دست طراحی می شوند ، ریخته اند.


آیا این مطلب مفید بوده است؟
خواندن 792 دفعه
طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت تهران طراحی سایت

تمامی حقوق محفوظ است

طراحی و توسعه : نونگار پردازش