براي عضویت در این وب‌ سایت، لطفا قوانین استفاده از آن را به‌ دقت مطالعه فرماييد. توجه نمائید كه آغاز عضويت و شروع استفاده شما از این وب‌ سایت، به منزله موافقت شما با قوانین اعلام ‌شده برای استفاده از آن می باشد.
وب سایت هم کلید تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد، بنابراین شما نباید
فعالیتی برخلاف قوانین جرائم رایانه ای داشته باشید.  این قانون تحت تاثیر مستقیم قانون جرائم رایانه ای بوده و هرگونه ماده و بند موجود در  قوانین جرائم رایانه ای ، جزئی از قوانین پایه هم کلید محسوب میگردند.
وب سایت هم کلید هیچ یک از محتویات آگهی های ثبت( خانه، هم خانه، خوابگاه خودگردان، پانسیون، مسافرخانه، مهمانپذیر، سوئیت و آپارتمان مبله) را که توسط کاربران یا سرویس های دیگر در وب سایت ثبت می شود تائید و یا (درستی اطلاعات را تضمین) نمی کند، برای درستی اطلاعات می بایست شخصاًً با فرد آگهی دهنده تماس برقرار نموده و پس از واجد شرایط بودن، با داشتن یک نفر به همراه خود (مخصوصاً خانم های محترم) به صورت حضوری ملاقات داشته باشید و از افراد ذیصلاح کمک بگیرید.
وب سایت هم کلید هرگونه مسئولیتی را در زمینه مزاحمت های تلفنی و .... که برخی از کاربران برای آگهی دهندگان ایجاد می نمایند، از خود سلب می نماید، لذا عاجزانه از شما کاربران گرامی خواهشمندیم ضمن احترام به خود و دیگران، از تماس های بی مورد جداً خوداری بفرمائید، ما جهت اطمینان از صحت جنسیت، با خانم هایی که اقدام به ثبت آگهی می نمایند تماس خواهیم گرفت ولی با این وجود باز هم هر گونه مزاحمت و یا عدم تطابق جنسیت افراد با ثبت آگهی را تأیید نمی کنیم.
کاربران مسئول اطلاعات شخصی خود بوده و کاربر موظف است آن بخش از اطلاعات شخصی که فکر میکند مهم و دارای اهمیت است را بر روی سایت قرار ندهد، مسئولیت این موضوع با شخص کاربر است و هم¬کلید هیچگونه مسئولیتی در این مورد به عهده ندارد، بنابراین تنها در صورت تمایل و رضایت کامل شماره تماس و ... خود را ثبت نمائید.
هر کاربر تنها حق انتخاب یک نام کاربری را دارد و در صورت فعالیت با بیش از یک نام، حساب کاربری وی محدود و یا حذف خواهد شد.
کاربران می توانند با ارسال پیام خصوصی به پست الکترونیکی  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید   ، شکایات خود را نسبت به انتشار آگهی های غیر مرتبط و یا مطالب غیر تخصصی به مدیران و یا هماهنگ کننده های وب سایت اعلام کنند
آگهی های ثبت شده از سوی کاربران، ابتدا توسط تیم هم کلید بررسی خواهد شد.
چنانچه اطلاعات ناقص از سوی کاربر ارائه گردد؛ تیم هم کلید بر اساس صلاحدید خود اقدام به اصلاح و یا حذف اطلاعات ارائه شده می نماید.
این سایت ضمن احترام به حقوق کاربران گرامی، خودر ا مجاز می داند تا در صورت لزوم، به گسترش و یا تعدیل بندهای این قوانین و مقررات اقدام نماید.

 

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت تهران طراحی سایت

تمامی حقوق محفوظ است

طراحی و توسعه : نونگار پردازش